Nasi przyjaciele

polecamy

 

Fotografia kreatywna, produktwa Małgorzata i Wojciech Kumpiccy

Kreatywna nie bez powodu, wystarczy prześledzić ich dotychczasowe dokonania aby się o tym przekonać. Dodali byśmy jeszcze od siebie: profesjonalna, elastyczna i sympatyczna.
Gosia i Wojtek to ekipa, która podobnie jak my czerpie moc z wykonywanej pracy, co widać już przy pierwszym spotkaniu z nimi. Dają z siebie wszystko, zawsze mili i uprzejmi potrafią zjednać sobie sympatię każdego i stworzyć przyjacielską atmosferę w ułamku sekundy. Jak mówią “To bardzo ważne, aby ludzie w naszym towarzystwie czuli się jak by fotografował ich stary przyjaciel”. Szalone pomysły plenerowe i w zasadzie brak ograniczeń sprawia, że scenariusz zdjęć i pomysły, mogą być dostosowane całkowicie do Waszej wizji zdjęć.
Polecamy więc naszych przyjaciół Gosię i Wojtka

Strona z portfolio – Fotografia Kreatywna Kumpiccy
Strona o fotografii produktowej i firmowej – fotografia produktowa
Facebook – Kumpiccy

 

Niech Ave Maria zabrzmi również na Twoim ślubie…

Szukacie nietuzinkowej oprawy wokalnej, dobranej indywidualnie, tak by Wasza uroczystość zaślubin stała się jednym z najpiękniejszych dni Waszego życia?
Zapraszamy na stronę Eweliny, posłuchajcie jak śpiewa i zakochajcie się w jej aksamitnym głosie. Sprawi on że najważniejszy dzień w Waszym życiu na długo zapadnie w pamięci waszych gości. Co ciekawe, Ewelina, choć jest zawodową śpiewaczką mezzosopranistką oprócz klasycznych pieśni ślubnych typu Ave Maria, Ave verum czy Pani angelicus, wykonuje także pieśni o lżejszym charakterze takie jak Hallelujah Cohena czy Panie proszę przyjdź (ABBA).
Oprawa wokalna w jej wykonaniu obejmuje około 5 utworów a także psalm i Hymn do Ducha Świętego.

Najlepszą wizytówką niech będzie jedna z referencji Pary Młodej z Wrocławia:

“Dziękujemy Ewelino, byłaś fantastyczna, goście byli zachwyceni, Rodzina wzruszona a my dla samego Twojego śpiewu gotowi bylibyśmy pobrać się jeszcze raz :))”

Strona – Śpiewanie na ślubie